PORADNIA KARDIOLOGICZNA – STYMULATORÓW / KARDIOWERTERÓW

Szpital Barlinek sp. z o.o. informuje, iż od dnia 9 czerwca 2017r. rozszerzyła swoją działalność finansowaną ze środków publicznych (kontrakt z NFZ) PORADNIA KARDIOLOGICZNA.

Z nowego zakresu działalności PORADNI KARDIOLOGICZNEJ korzystać będą mogli pacjenci z zaburzeniami rytmu serca i / lub niewydolnością serca po wszczepieniu stymulatora lub kardiowertera – defibrylatora (również z funkcją resynchronizacji) oraz pacjenci ze wskazaniami do ich ewentualnego zastosowania (kwalifikacja do zabiegu).

Kontrola obejmuje sprawdzenie i ewentualne przeprogramowanie urządzenia, z jego dostosowaniem do aktualnego stanu klinicznego pacjenta, modyfikację farmakoterapii, kontrolę rany po zabiegu. Przy wskazaniach – kwalifikację i skierowanie do wymiany urządzenia (piątek godz. 14.30 – 16.00 – lekarz specjalista z zakresu kardiologii Joanna Zielonka). Aktualne możliwości pozwalają na kontrolę urządzeń firmy Biotronik i Medtronic. Planowane jest rozszerzenie zakresu na urządzenia firmy Boston Scientific.

Rejestracja osobista w Centralnej Rejestracji – dni powszednie :7.30 – 15.05

Rejestracja telefoniczna – dni powszednie : 8.30 – 15.05 – tel. 605 637 799

rejestracja@szpitalbarlinek.pl

Od pacjentów, którzy rejestrują się do poradni wymagane jest SKIEROWANIE DO PORADNI KARDIOLOGICZNEJ z wyraźną adnotacją zawierającą rozpoznanie wraz z określeniem celu porady zawierającym informację o wszczepionym stymulatorze / kardiowerterze-defibrylatorze.

Na wizytę do Poradni Kardiologicznej należy zabrać ze sobą posiadane dokumenty :

 • skierowanie do poradni kardiologicznej,
 • legitymację / paszport stymulatora lub kardiowertera-defibrylatora,
 • ostatni wynik kontroli, jeśli taka już była,
 • kartę informacyjną z pobytu w szpitalu, podczas którego wszczepiono urządzenie.
 • Skontaktuj się z nami!

  Szpital Barlinek sp. z o.o.

  ul. Szpitalna 10, 74-320 Barlinek

  centrala : tel. 95/74 61 810, tel. 95/74 62 963

  sekretariat / fax : 95/74 62 502

  sekretariat@szpitalbarlinek.pl