IV Barlinecki Dzień Zdrowia 07.09.2019r.

Fundacja „Joy Aim” i Szpital Barlinek serdecznie zapraszają na IV Barlinecki Dzień Zdrowia, który odbędzie się 7 września 2019 r. w godz. 09.00-13.00 na dziedzińcu przy ul. Szpitalnej 10 w Barlinku.

Klucz do zdrowia to profilaktyka, zabawa i uśmiech! Celem Barlineckiego Dnia Zdrowia jest połączenie bezpłatnych badań, konsultacji z lekarzami specjalistami, natychmiastowych porad zdrowotnych z super atmosferą i lokalnym zaangażowaniem na światowym poziomie! Cały Barlinek integruje się wokół zdrowia, profilaktyki i uśmiechu! Zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza dzieci na radosne, pełne zdrowia chwile z nami!

Program IV Barlineckiego Dnia Zdrowia przedstawia się następująco:

BEZPŁATNE BADANIA:

• Otwarte Laboratorium i bezpłatna morfologia dla pierwszych 50 osób;
  • EKG serca (dr n. med. Joanna Zielonka);
  • Ocena dermatoskopem znamion barwnikowych (dr n. med. Anna Grajewska-Wołczyk);
  • Badanie słuchu (Sonido Aparaty Słuchowe);
  • Pomiar ciśnienia krwi;
  • Pomiar glukozy (Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Koło Barlinek);
  • Analiza składu ciała m.in. BMI, poziom masy tłuszczowej, mięśniowej, nawodnienia (mgr Joanna Kisły – Dietetyk);
  • Cytologia dla kobiet;

BEZPŁATNE KONSULTACJE ZE SPECJALISTAMI:

• dr n. med. Anna Grajewska-Wołczyk – specjalista dermatolog, wenerolog;
  • lek. med. Maciej Koberski – specjalista otolaryngologii;
  • mgr Agnieszka Komorowska – psycholog;
  • mgr Jerzy Bryczek – osteopata;
  • mgr Jolanta Bekier – fizjoterapeuta;
  • mgr Bartosz Majocha i Pamela Baranowska – fizjoterapeuci;
  • mgr Patrycja Krynicka – dietetyk kliniczny;
  • mgr Joanna Kisły – dietetyk;

KAMPANIE EDUKACYJNE:

• Nauka udzielania pierwszej pomocy;
  • Zapobieganie wadom postawy u dzieci (mgr Jolanta Bekier);
  • Praktyczne wskazówki dietetyczne jak sobie radzić z zaparciami (mgr Patrycja Krynicka);
  • Pranajana, czyli techniki oddychania;
  • Profilaktyka raka piersi (Gorzowskie Stowarzyszenie Amazonek);
  • Profilaktyka raka nerki i raka prostaty (Stowarzyszenie Mężczyzn z Chorobami Prostaty Gladiator im. prof. T. Koszarowskiego).

ATRAKCJE:

• Śmiechoterapia (Paweł Zawendowski, Szczeciński Klub Śmiechu);
  • Animacje i zabawy dla dzieci;
  • Warsztaty z wyklejania i malowania koszulek (Promocjone);
  • Joga dla dzieci (Joanna Frey – dyplomowana instruktorka jogi);
  • coś pysznego i …

NIESPODZIANKI:

• 30 % rabatu na soczewki fotochromowe (Salon Optyczny Optyline);
  • 40% rabatu w dniu 06.09.2019 r. na szkła progresywne (Zakład Optyczny Leszek Bandrowski);
  • Upominki dla dzieci;
  • Losowanie vouchera na weekendowy pobyt dla 2 osób w Baltin Hotel & SPA k. Mielna wśród dorosłych uczestników;
  • Losowanie voucherów do Kids Shop i….
  • …. Wiele, wiele więcej!

Przyjdź! Zadbaj o zdrowie swoich bliskich z uśmiechem!

INFORMACJE DODATKOWE:

1. Organizatorzy przewidują możliwość rozszerzenia programu.
  2. Więcej szczegółów (np. konkretne godziny atrakcji) zostaną podane do 1 września 2019 r.
  3. Losowanie voucherów odbędzie się 07.09.2019 r. po godz. 12.00. W losowaniu można uczestniczyć tylko 1 raz. po skorzystaniu z przynajmniej 2 badań lub konsultacji;
  4. Projekt finansowany z Fundacji TESCO, z programu Decydujesz-Pomagamy”.

PARTNERZY MERYTORYCZNI:

Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Koło Barlinek, Stowarzyszenie Mężczyzn z Chorobami Prostaty Gladiator im. prof. T. Koszarowskiego, Gorzowskie Stowarzyszenie Amazonek, Sonido Aparaty Słuchowe, Gabinet Psychologiczny Diagnoza & Terapia Agnieszka Komorowska, Meniscus Bartosz Majocha Fizjoterapeuta, Fizjoterapia „Dotyk Zdrowia” Jolanta Bekier, Patrycja Krynicka – Smak zdrowia Poradnia Dietetyczna, Joanna Kisły – Dietetyk, Paweł Zawendowski Szczeciński Klub Śmiechu, Este-Dent Estetyka & Stomatologia, Osteopata mgr Jerzy Bryczek, dr n. med. Joanna Zielonka – specjalista kardiologii, lek. med. Maciej Koberski – specjalista otolaryngologii, dr n. med. Anna Grajewska-Wołczyk – specjalista dermatologii, Joanna Frey – dyplomowana instruktorka jogi.

WSPIERAJĄ NAS:

Biuro Boria Joanna Węglińska, Promocjone, Salon Optyczny „Optyline” Bartłomiej Mitek, Zakład Optyczny Leszek Bandrowski, Helowe Barlinek, Barlinecki Ośrodek Kultury, Gabinety na Staromiejskiej, Fabryka Piękna, Eltel Media Electro

SPONSORZY:

Baltin Hotel & SPA Marcin Kikut, Kids Shop Monika Urbaniak, Zabawki „Lisicki”, Studio New Body Fitness.

PATRONAT MEDIALNY:

barlinek24.pl, ebarlinek.pl, Twoje Radio FM