Kierownik Działu Technicznego – oferta zatrudnienia (ogłoszenie nieaktualne)

Szpital Barlinek Spółka z o. o. w Barlinku poszukuje pracownika na stanowisko kierownika Działu Administracyjno – Gospodarczego.

Wymagane:

– wykształcenie średnie lub wyższe techniczne.

Mile widziane:

– doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym,

– znajomość zagadnień z ochrony środowiska, budownictwa, bazy danych odpadowych (tzw. BDO).

Zakres obowiązków: m.in. nadzór nad terminowych zaopatrywaniem szpitala w artykuły spożywcze, materiały, sprzęt medyczny i wyposażenie, zabezpieczenie i organizowanie transportu dla potrzeb szpitala, opracowywanie grafików i rozliczanie czasu pracy kierowców, rozliczanie paliwa i kart drogowych karetek, prowadzenie książek obiektów budowlanych i dokumentacji urządzeń podlegających przeglądom, nadzór nad prowadzeniem zbioru surowców wtórnych, współpraca z Państwową Inspekcją Sanitarną.

Umiejętności: praca w zespole, dokładność, dyspozycyjność, zarządzanie pracą.

Oferta na w/w stanowisko powinna zawierać:

– podanie o przyjęcie do pracy,

– CV,

– kserokopie dokumentów potwierdzające kwalifikacje zawodowe wymagane do zajmowania danego stanowiska.

Warunki pracy i płacy do uzgodnienia.

Dokumenty należy składać w sekretariacie Szpitala Barlinek ul. Szpitalna 10,
74-320 Barlinek do dnia 08.03.2024 r.